6.7.2019 ZNL Božice

Umístění:

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6.7.2019 ZNL Božice

30.6.2019 ZNL Výrovice

Umístění:

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 30.6.2019 ZNL Výrovice

29.6.2019 Pohár Rozkoš – muži, mládež

Umístění: muži                                     st. žáci
1. Černín                 18,67                      1. Černín                       18,79
2. Vevčice               18,77                      2. Jevišovice                 21,14
3. Rozkoš               20,75                      3. Slatina A                   24,65
4. Jevišovice          23,11                       4. Slatina B                  36,36
5. Slatina                25,76                      5. Rozkoš                      37,86
6. Bojanovice        27,36

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 29.6.2019 Pohár Rozkoš – muži, mládež

29.6.2019 ZNL Mikulovice

Umístění:

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 29.6.2019 ZNL Mikulovice

22.6.2019 Okres muži Znojmo, v 8:00 hod.

Umístění:
3. místo

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 22.6.2019 Okres muži Znojmo, v 8:00 hod.

15.6.2019 Oslavy 120 let SDH Křepice, ve 13:30 hod. průvod

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 15.6.2019 Oslavy 120 let SDH Křepice, ve 13:30 hod. průvod

7.6.2019 Pálení vatry a opékání špekáčků, v 18:00 hod.

na hasičském hřišti.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 7.6.2019 Pálení vatry a opékání špekáčků, v 18:00 hod.

2.6.2019 TRL Výčapy

Umístění:

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 2.6.2019 TRL Výčapy

1.6.2019 Noční soutěž Hostěradice – mládež

Umístění:

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 1.6.2019 Noční soutěž Hostěradice – mládež

1.6.2019 ZNL Dobřínsko, v 10:00 hod.

Umístění:

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 1.6.2019 ZNL Dobřínsko, v 10:00 hod.

26.5.2019 TRL Myslibořice

Umístění:

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 26.5.2019 TRL Myslibořice

26.5.2019 Jezeřany-Maršovice – mládež

Umístění:
starší žáci na 7. místě s časem 18,21 a mladší žáci na 6. místě s časem 19,68.

 

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 26.5.2019 Jezeřany-Maršovice – mládež

25.5.2019 ZNL Jezeřany – Maršovice, v 10:00 hod.

Umístění:

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 25.5.2019 ZNL Jezeřany – Maršovice, v 10:00 hod.

18.5.2019 PSO Křepice

Umístění:
1. Mikulovice            14,21      6. Bohutice            19,23
2. Černín                   15,57      7. Jezeřany B         21,15
3. Křepice                 15,74      8. Jezeřany A         22,15
4. Běhařovice           17,33      9. Dobronice          28,76
5. Ratišovice             18,59    10. Újezd                  32,08

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 18.5.2019 PSO Křepice

18.5.2019 Okresní jarní kolo hry Plamen Výrovice – mládež

Umístění: celkově na 6. místě

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 18.5.2019 Okresní jarní kolo hry Plamen Výrovice – mládež