Archiv rubriky: Nezařazené

24.8.2019 ZNL Chvalovice, v 19:00 hod.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 24.8.2019 ZNL Chvalovice, v 19:00 hod.

17.8.2019 ZNL noční Lesná

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Chvalovice ZN 15,68 15,68 15,68 2.  Police TR 15,85 15,85 14,70 3.  Dešná B JH 16,08 16,08 14,98 4.  Třebelovice TR 16,12 15,92 16,12 5.  Dobřínsko ZN 16,70 16,70 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 17.8.2019 ZNL noční Lesná

16.8.2019 Noční soutěž Mladoňovice

Umístění: Scan_20190817_152819  

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 16.8.2019 Noční soutěž Mladoňovice

10.8.2019 Noční Mikulovice

Umístění:

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 10.8.2019 Noční Mikulovice

10.8.2019 ZNL Loděnice

Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Police TR 18,11 17,79 18,11 2.  Jezeřany-Maršovice ZN 18,24 18,24 17,78 3.  Černín ZN 18,39 17,98 18,39 4.  Dobřínsko ZN 18,66 18,50 18,66 5.  Mikulovice ZN 19,13 18,01 19,13 6. … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 10.8.2019 ZNL Loděnice

3.8.2019 PSO Žerotice

Umístění: 2. Černín             15,92

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3.8.2019 PSO Žerotice

28.7.2019 Pouťová mše v kostele Černín, v 9:00 hod.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 28.7.2019 Pouťová mše v kostele Černín, v 9:00 hod.

27.7.2019 Prázdninový den pro děti, od 15:00 hod.

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 27.7.2019 Prázdninový den pro děti, od 15:00 hod.

21.7.2019 Soutěž Plenkovice – mládež, ve 13:00 hod.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 21.7.2019 Soutěž Plenkovice – mládež, ve 13:00 hod.

20.7.2019 PSO Újezd

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 20.7.2019 PSO Újezd

20.7.2019 ZNL Miroslav

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Jezeřany-Maršovice ZN 18,49 18,49 18,44 2.  Police TR 19,01 18,47 19,01 3.  Dešná B JH 19,59 19,59 19,03 4.  Mikulovice ZN 20,08 20,08 19,87 5.  Únanov ZN 20,79 20,17 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 20.7.2019 ZNL Miroslav

13.7. ZNL Vedrovice

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Police TR 18,52 18,33 18,52 2.  Mikulovice ZN 18,58 18,58 17,87 3.  Dobřínsko ZN 18,71 18,71 18,17 4.  Černín ZN 18,80 18,80 17,87 5.  Únanov ZN 20,07 20,07 19,94 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 13.7. ZNL Vedrovice

6.7.2019 ZNL Božice

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Černín ZN 18,19 18,19 18,01 2.  Jezeřany-Maršovice ZN 18,82 17,93 18,82 3.  Mikulovice ZN 19,04 19,04 18,43 4.  Únanov ZN 19,24 18,97 19,24 5.  Lesná ZN 19,58 19,24 19,58 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6.7.2019 ZNL Božice

30.6.2019 ZNL Výrovice

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Hodějice VY 16,73 16,73 16,60 2.  Mikulovice ZN 17,14 17,14 17,01 3.  Dobřínsko ZN 17,44 17,15 17,44 4.  Jezeřany-Maršovice ZN 17,57 17,38 17,57 5.  Černín ZN 17,62 16,49 17,62 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 30.6.2019 ZNL Výrovice

29.6.2019 Pohár Rozkoš – muži, mládež

Umístění: muži                                     st. žáci 1. Černín                 18,67                      1. Černín                       18,79 2. Vevčice               18,77                      2. Jevišovice                 21,14 3. Rozkoš               20,75                      3. Slatina A                   24,65 4. Jevišovice          23,11                       4. Slatina B         … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 29.6.2019 Pohár Rozkoš – muži, mládež