Archiv rubriky: Nezařazené

3.8.2019 PSO Žerotice

Umístění: 2. Černín             15,92

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3.8.2019 PSO Žerotice

28.7.2019 Pouťová mše v kostele Černín, v 9:00 hod.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 28.7.2019 Pouťová mše v kostele Černín, v 9:00 hod.

27.7.2019 Prázdninový den pro děti, od 15:00 hod.

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 27.7.2019 Prázdninový den pro děti, od 15:00 hod.

21.7.2019 Soutěž Plenkovice – mládež, ve 13:00 hod.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 21.7.2019 Soutěž Plenkovice – mládež, ve 13:00 hod.

20.7.2019 PSO Újezd

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 20.7.2019 PSO Újezd

20.7.2019 ZNL Miroslav

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Jezeřany-Maršovice ZN 18,49 18,49 18,44 2.  Police TR 19,01 18,47 19,01 3.  Dešná B JH 19,59 19,59 19,03 4.  Mikulovice ZN 20,08 20,08 19,87 5.  Únanov ZN 20,79 20,17 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 20.7.2019 ZNL Miroslav

13.7. ZNL Vedrovice

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Police TR 18,52 18,33 18,52 2.  Mikulovice ZN 18,58 18,58 17,87 3.  Dobřínsko ZN 18,71 18,71 18,17 4.  Černín ZN 18,80 18,80 17,87 5.  Únanov ZN 20,07 20,07 19,94 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 13.7. ZNL Vedrovice

6.7.2019 ZNL Božice

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Černín ZN 18,19 18,19 18,01 2.  Jezeřany-Maršovice ZN 18,82 17,93 18,82 3.  Mikulovice ZN 19,04 19,04 18,43 4.  Únanov ZN 19,24 18,97 19,24 5.  Lesná ZN 19,58 19,24 19,58 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6.7.2019 ZNL Božice

30.6.2019 ZNL Výrovice

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Hodějice VY 16,73 16,73 16,60 2.  Mikulovice ZN 17,14 17,14 17,01 3.  Dobřínsko ZN 17,44 17,15 17,44 4.  Jezeřany-Maršovice ZN 17,57 17,38 17,57 5.  Černín ZN 17,62 16,49 17,62 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 30.6.2019 ZNL Výrovice

29.6.2019 Pohár Rozkoš – muži, mládež

Umístění: muži                                     st. žáci 1. Černín                 18,67                      1. Černín                       18,79 2. Vevčice               18,77                      2. Jevišovice                 21,14 3. Rozkoš               20,75                      3. Slatina A                   24,65 4. Jevišovice          23,11                       4. Slatina B         … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 29.6.2019 Pohár Rozkoš – muži, mládež

29.6.2019 ZNL Mikulovice

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Mikulovice ZN 17,74 17,40 17,74 2.  Černín ZN 18,36 18,01 18,36 3.  Police TR 18,40 17,10 18,40 4.  Dobřínsko ZN 18,53 18,53 17,93 5.  Jezeřany-Maršovice ZN 19,66 18,67 19,66 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 29.6.2019 ZNL Mikulovice

22.6.2019 Okres muži Znojmo, v 8:00 hod.

Umístění: 3. místo

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 22.6.2019 Okres muži Znojmo, v 8:00 hod.

15.6.2019 Oslavy 120 let SDH Křepice, ve 13:30 hod. průvod

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 15.6.2019 Oslavy 120 let SDH Křepice, ve 13:30 hod. průvod

7.6.2019 Pálení vatry a opékání špekáčků, v 18:00 hod.

na hasičském hřišti.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 7.6.2019 Pálení vatry a opékání špekáčků, v 18:00 hod.

2.6.2019 TRL Výčapy

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Mladoňovice TR 16,73 16,73 16,18 2.  Čechtín TR 17,18 17,16 17,18 3.  Petrovice B TR 17,19 17,12 17,19 4.  Krotějov sport TA 17,22 17,22 16,83 5.  Výčapy B TR … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 2.6.2019 TRL Výčapy