3.12.2016 Mikulášská soutěž Český Rudolec, v 9:00 hod.

Přenos živě na Firesport TV.

Umístění:
1. Mladoňovice                      14,22                           36. Telč                                  19,84
2. Krotějov                             14,51                            37. Stajka                              20,15
3. Želetava                              14,63                           38. Borsov n. Vl.                  21,56
4. Litovany                             15,22                           39. Studená                           21,94
5. Vranovice                           15,31                           40. Novosedy                        22,01
6. Český Rudolec                  15,65                            41. Kaliště                             22,51
7. Drunec                                15,80                           42. Chotyčany                      23,40
8. Markarec                            15,89                           43. Hodov                             23,60
9. Černín                                 15,95                            44. Lodherov                       25,54
10. Police                                 16,19                            45. Dolní Zdar                     26,30
11. Štítary                                16,32                            46. Horní Pole                    30,88
12. Zdesov                               16,83                                  Slavosovice                       N
13. Heřmanec                        16,94                                   Kamenice n. L.                 N
14. Kojatice                            17,14                                    Petrovice                           N
15. Rohovka                           17,20                                   Chotěmice                         N
16. Lansperk                          17,27                                   Bílý Potok                         N
17. Strmilov                            17,31                                   Horní Meziříčko              N
18. Nová Ves                          17,46                                   Dešná                                 N
19. Zhor u Tábora                 17,69                                   Zliv                                     N
20. Chlum u Třeb.                17,70                                   Polste                                N
21. Kostníky                           17,82                                   Slapy                                  N
22. Žirovnice                          17,84                                   Drahnovice                      N
24. Horní Meziříčko             18,12                                    Kunžak                             N
25. Tucapy                              18,27                                    Zeleč                                 N
26. Lhotice                             18,37                                     Choltice                            N
27. Cizkrajov                         18,52                                      Chlum                              N
28. Ustrasice                         18,60                                     Újezd                                N
29. Rosec                                19,00                                     Nysletice                         N
30. Plesovice                         19,03
31. Chvalkov                          19,10
32. Panské Dubenky            19,21
33. Zliv                                    19,27
34. Stribrec                            19,71
35. Libkova Voda                  19,75
útok 2B střeva

 

 

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3.12.2016 Mikulášská soutěž Český Rudolec, v 9:00 hod.

2.12.2016 Školení SDH Černín, v 18:00 hod.

Školení zásahové jednotky obce Černín, školení členů SDH Černín. Účast všech členů NUTNÁ. Schůze sboru.

V hasičské klubovně od 18:00 hod.

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 2.12.2016 Školení SDH Černín, v 18:00 hod.

16.10.2016 Posvícenská mše Černín

Položení věnce u pomníku padlých.
Účast všech členů žádoucí.

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 16.10.2016 Posvícenská mše Černín

8.10.2016 PS8 Střelice

Umístění:           s nastart. mašinou                s nenastart. mašinou
1. Černín             27,88                        +             30,60                                  = 58,48
2. Kojatice          29,64                        +             29,46                                  = 59,10
3. Jevišovice      31,32                         +             51,42                                   = 82,74
4. Střelice           36,75                         +             53,11                                   = 89,86

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 8.10.2016 PS8 Střelice

1.10.2016 Závody Číměř

Umístění:
1. Petrovice B                    16,49           8. Hodov                       18,57
2. Vladislav                        16,50           9. Sedlatice B               18,67
3. Černín                            16,70          10. Dolní Loučky          20,48
4. Chlum                            17,09          11. Krahulov                  29,90
5. Kamenice                      17,86
6. Horní Lhotice               17,93
7. Sedlatice A                     18,44
útok 2B střeva

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 1.10.2016 Závody Číměř

17.9.2016 TRL Mladoňovice

Umístění:
1. Mladoňovice                 16,72             13. Chlum                                18,86
2. Stará Říše                      16,81             14. Kněžice                              18,96
3. Police                             17,35              15. Stařeč                                19,38
4. Litovany                        17,63              16. Černín                               19,58
5. Petrovice B                    17,92              17. Nárameč                           19,59
6. Krasonice                      18,22              18. Jaroměřice n.R.              20,20
7. Radonín                         18,42              19. Hodov                               20,32
8. Bransouze                     18,45              20. Bačice                               28,42
8. Čechtín                          18,45              21. Výčapy                               N
10. Myslibořice                 18,68
11. Jasenice                        18,76
12. Vladislav                      18,83
útok 3B střeva, 1 kolo

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 17.9.2016 TRL Mladoňovice

10.9.2016 Noční PSO Myslibořice

Umístění:                                                        Rozstřel o sud piva:
1. Černín                      17,77                           1. Litovany        17,72
2. Litovany                  17,83                          2. Černín            N
3. Stařeč                       18,98                         2. Stařeč             N
4. Bačice                       19,12                          2. Bačice            N
5. Přešovice                 21,91                           2. Přešovice      N
6. Myslibořice              N                                útok 3B střeva
6. Střížov                       N
6. Čechtín                      N
6. Příložany                   N
útok 3B střeva, 1 kolo

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 10.9.2016 Noční PSO Myslibořice

10.9.2016 JOL Stará Říše

Umístění:
1. Bašnice                     16,16                15. Hornice                    17,82
2. Oponešice                16,32               16. Černín                       18,15
3. Mladoňovice           16,59                17. Nevcehle 2006       18,23
4. Olešná                      16,66                18. Střížov                      18,40
5. Dvorce Krotějov     16,74                19. Sedlatice B               18,80
6. Nevcehle                  16,83                20. Strachoňovice        19,06
7. Stará Říše                 17,17                 21. Horky                       19,52
8. Letohrad Orlice      17,25                 22. Dolní Němčice A          N
9. Trnava                      17,27                 22. Jaronice                         N
10. Sedlejov                  17,35                22. Krasonice                       N
11. Dolní Němčice B    17,40               22. Třebelovice                    N
12. Meziříčko                17,45
13. Radotice                  17,54
14. Sedlatice A              17,58
útok 3B střeva, 1 kolo

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 10.9.2016 JOL Stará Říše

3.9.2016 Vyhodnocení LIGA OKRESU ZNOJMO

Umístění:
1. Police                                          155 bodů              9. Vémyslice                  30 bodů
2. Jezeřany-Maršovice                125                       10. Rešice                        29
3. Černín                                        121                        11. Vedrovice                  27
4. Mikulovice                                99                         12. Hostěradice              18
5. Dobřínsko                                 90                         13. Jevišovice                  16
6. Chvalovice                                 78
7. Blížkovice                                  42
8. Výrovice                                     32

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3.9.2016 Vyhodnocení LIGA OKRESU ZNOJMO

3.9.2016 Liga Chvalovice

Umístění:
1. Jezeřany-Maršovice          17,25            9. Chvalovice B                    21,92
2. Police                                   17,95          10. Šaratice                             22,86
3. Černín                                  17,97          11. Rešice                                24,57
4. Dobřínsko                           18,88         12. Chvalovice A                    N
5. Blížkovice                            19,34         12. Pasohlávky                       N
6. Kuřim                                  19,72
7. Hostěradice                        20,41
8. Mikulovice                          20,46
útok 3B střeva

Rubriky: Ostatní | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3.9.2016 Liga Chvalovice