Archiv autora: admin

26.10.2019 Lenin – Široký Důl, v 8:30 hod.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 26.10.2019 Lenin – Široký Důl, v 8:30 hod.

19.10.2019 Vyhlášení výsledků ZNL v Mikulovicích, v 19:00 hod. v KD

SDH Černín na 3. místě

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 19.10.2019 Vyhlášení výsledků ZNL v Mikulovicích, v 19:00 hod. v KD

5.10.2019 Podzimní kolo hry Plamen v Hodonicích – mládež

Umístění: Mladší žáci štafeta dvojic na 3. místě s časem 88,00 a branný závod na 7. místě ( z 25 hlídek ) Starší žáci štafeta dvojic na 4. místě s časem 67,91 a branný závod na 14. místě ( z … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 5.10.2019 Podzimní kolo hry Plamen v Hodonicích – mládež

14.9.2019 Horní Dubňany

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 14.9.2019 Horní Dubňany

14.9.2019 TRL Petrovice

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Petrovice B TR 16,80 16,80 16,13 2.  Příložany TR 17,56 17,56 17,18 3.  Výčapy A TR 18,24 18,24 17,33 4.  Bransouze TR 18,93 18,93 18,80 5.  Únanov ZN 18,98 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 14.9.2019 TRL Petrovice

7.9.2019 Závody Jevišovice – mládež

Umístění: mladší žáci na 2 .míste s časem 19,56 starší žáci na 3. místě s časem 16,24

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 7.9.2019 Závody Jevišovice – mládež

6.9.2019 Noční Krasonice

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6.9.2019 Noční Krasonice

1.9.2019 Závody Výrovice – mládež

Umístění: Mladší žáci s časem 19,61 na 4. místě. Starší žáci s časem 16,42 na 6. místě.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 1.9.2019 Závody Výrovice – mládež

Celkové pořadí ZNL 2019

Poř. Tým Cel. Nej.č. Okr. Je 1 Do 2 Mi 3 Vý 4 Bo 5 Ve 6 Mi 7 Lo 8 Le 9 Ch 10 1.  Police 109 15,85 TR 15 5 10 7 3 15 12 15 12 15 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Celkové pořadí ZNL 2019

24.8.2019 ZNL Chvalovice

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Police TR 16,99 16,99 16,65 2.  Mikulovice ZN 17,04 17,04 16,71 3.  Černín ZN 19,27 18,66 19,27 4.  Únanov ZN 19,51 19,04 19,51 5.  Lesná TR 20,02 20,02 18,89 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 24.8.2019 ZNL Chvalovice

24.8.2019 Dožínky Jevišovice , 15:00 hod. mládež

Ukázka hasičských zásahů od 15:00 – 16:30 u kostela

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 24.8.2019 Dožínky Jevišovice , 15:00 hod. mládež

17.8.2019 ZNL noční Lesná

Umístění: Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Chvalovice ZN 15,68 15,68 15,68 2.  Police TR 15,85 15,85 14,70 3.  Dešná B JH 16,08 16,08 14,98 4.  Třebelovice TR 16,12 15,92 16,12 5.  Dobřínsko ZN 16,70 16,70 … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 17.8.2019 ZNL noční Lesná

16.8.2019 Noční soutěž Mladoňovice

Umístění: Scan_20190817_152819  

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 16.8.2019 Noční soutěž Mladoňovice

10.8.2019 Noční Mikulovice

Umístění:

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 10.8.2019 Noční Mikulovice

10.8.2019 ZNL Loděnice

Poř. Tým a jméno Okr. Výs.čas 1 2 Media 1.  Police TR 18,11 17,79 18,11 2.  Jezeřany-Maršovice ZN 18,24 18,24 17,78 3.  Černín ZN 18,39 17,98 18,39 4.  Dobřínsko ZN 18,66 18,50 18,66 5.  Mikulovice ZN 19,13 18,01 19,13 6. … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 10.8.2019 ZNL Loděnice