POOD okresní vyhodnocení – mládež

I letos se některé naše děti zapojily do soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže za rok 2024.
Dne 17. března 2024 proběhlo na Centrální hasičské stanici Znojmo vyhodnocení okresního kola této soutěže.
Zúčastnilo se 17 kolektivů, kteří ze 137 výtvorů zaslali 67 soutěžních děl v oblasti výtvarné a 8 v oblasti literární.
Z naších dětí se umístily v kategorii M2 na 3. místě Ondřej Vítek a v kategorii ZŠ2 na 2. místě Kristýna Veselá. Jejich práce postupují do krajského kola. Slavnostní vyhlášení POOD za okres Znojmo proběhne dne 31. května 2024 v 11:00 na Centrální hasičské stanici Znojmo.
Postupujíci obrázky z okresního kola byly k vidění 13.4. a 14.4.2024 na školení vedoucích mládeže v Hnanicích.
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.