28.5.2023 Požární ochrana očima dětí – vyhodnocení

Letos proběhl 49.ročník soutěže POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2023 do kterého se zapojili i někteří naši žáci. Zúčastnilo se několik sboru SDH, MŠ, ZŠ a SŠ.
Dne 18. března 2023 proběhlo na PS Znojmo vyhodnocení okresního kola soutěže Požární ochrana očima dětí za rok 2023.
Ve výtvarné soutěži se v kategorii M1 Ondřej Vítek umístil na 3. místě a v kategorii ZŠ 2 Vojtěch Vítek na 2. místě. Oba kluci postoupili do Krajského kola.
V Kajském kole uspěl Ondřej Vítek a vyhrál 1. místo. Jeho obrázek postupuje dále do republikového kola.
27.5.2023 proběhhlo slavnostní předání cen na Brněnském výstavišti.
1.6.2023 bude také slavnostní předání cen okresu Znojmo na HZS Znojmo.
Oběma klukům gratulujeme.
DĚKUJEME VŠEM NAŠIM HASIČSKÝM DĚTEM, ŽE SE ZAPOJUJÍ, ZÚČASTŇUJÍ RŮZNÝCH HASIČSKÝCH SOUTĚŽÍ A REPREZENTUJÍ NÁŠ SBOR A OBEC ČERNÍN ❤️ Máme z vás obrovskou radost
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.